Jak získat více zapojení na Instagramu

Je snadné nahrávat a sdíAllow fotografie na Instagramu a někteří uživatelé jsou s tím spokojeni. Existuje však více způsobů, jak posílit svou přítomnost a přilákat na platformu více sledujících.

Zapojení je stále klíčové v sociálních sítích a na Instagramu mohou uživatelé všech typů včetně majitelů firem, kteří chtějí zvýšit zapojení na webu, učinit prostřednictvím různých strategií.
Když označíte lidi, vystavíte svou fotografii více lidem. Lidé, které označíte, budou upozorněni, čímž se zvýší pravděpodobnost, že vaše fotka získá lajk nebo komentář. Přátelé a sledující lidí, které jste označili, si budou moci obrázek také prohlédnout, zatímco lidé, kteří vyhledávají konkrétní místa, jej také uvidí.

Použijte slova Just like a Comment

Další strategií, která může vašim fotografiím získat více lajků a komentářů, je použití slov like nebo remark v popisku. Mějte na paměti, že jako uživatel Instagramu můžete ke své fotografii přidat popisek. Tento krok je důležitý, protože dává vašim sledujícím představu o tom, o čem vaše fotografie je.

Přidat filtry

Filtry dělají fotky na Instagramu podmanivějšími. K dispozici jsou různé typy, například ty, které rozjasní vaše obrázky, přidají sytost a desaturaci, a jeden, který vám umožní vytvořit klasickou černobílou fotografii.

Studie koupit instagram followers však poznamenala, že nejlepším filtrem Professional použití je „normální filtr“, který vám umožní zveřejnit fotografii tak, jak je, bez zvláštních efektů.

Na základě výzkumu získaly nejvíce lajků a komentářů obrázky s normálním filtrem. Dalšími oblíbenými filtry byly vrba, valencia a sierra.

Předmět fotografie

Předmět vaší fotografie je vždy hlavním faktorem při přitahování pozornosti uživatelů Instagramu a získávání lajků a komentářů. Bylo zjištěno, že ty, které obsahují Tv setáře, jsou populárnější ve srovnání s těmi, které zobrazují předměty, místa nebo scenérie.

Větší pozornost získaly fotografie, které obsahují selfie nebo skupinu lidí.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Jak získat více zapojení na Instagramu”

Leave a Reply

Gravatar